Service Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Table Shape | Round |
| Wood Type | Sheesham Wood |
| Primary Material | Wooden |
| Storage Type | Open Shelf |
| Table Top Material | Wooden Top |
| Shape | Round |
| Table Length | 900 mm |
| Table Width | 500 mm |
| Table Height | 400 mm |
| Material | SS |
| Usage/Application | Home |
| Color | Multicolor |
| Delivery Charges | Yes |
| Surface Finish | Matte Finish |
| Brand | Shri Shyam Laser Cutting |
| Country of Origin | Made in India |